Casa Topázio
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 3 hálószobás Casa Topázio Trancoso legfeljebb 7 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint az a Taipe-part, egy 7 km-es távolságra található.
A Praca da Independencia szomszédságában, a Quadrado-templom pedig csupán 10 percnyi sétára helyezkedik el a Trancoso városi nyaralótól. A közeli látnivalók közé tartozik a csupán 550 méter távolságra található Praca do Quadrado is.
A 2 fürdőszobás villa külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít.
A Casa Topázio vendégei használhatják a teljesen felszerelt konyhát, valamint az étkezőt. Az ételek elkészítéséhez hűtőt és konyhai edényeket is igénybe vehet. A vendégek vacsorázhatnak a Cabana Terra Nova vendégszeretetét élvezve, amely csaknem egy 5 perces sétára található a Trancoso városi ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Morena Turismo850 m
- Quadrado-templom1,1 km
- Saturday morning farmers market550 m
- a Quadrado tér1000 m
- Igreja de São João Batista800 m
- Cafe de La Musique Trancoso1,6 km
- Culture House of Trancoso700 m
- Repülőterek
- Porto Seguro26 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Topázio biztosít erkélyt?
Igen, a Casa Topázio saját erkélyt kínál kikapcsolódásra alkalmas hely gyanánt. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Topázio?
A Casa Topázio kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A Casa Topázio biztosít konyhát?
Ez a Casa Topázio hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.